Eng Ru Ukr
Головна \ Питання
Питання

Як розлучитися якщо в сім'ї є діти?
 Якщо в сім'ї є діти, розлучення можна отримати тільки через суд. Якщо ваш чоловік згоден на розлучення, то процедура розірвання шлюбу займе близько одного місяця. У разі якщо чоловік проти розлучення від одного до двох місяців.
Як стягнути аліменти?
 Якщо ваш чоловік згоден в добровільному порядку перераховувати гроші на утримання спільних дітей, в цьому випадку у нотаріуса оформлюється аліментних договір.
Якщо ж чоловік не хоче добровільно брати участь в матеріальній підтримці дитини, необхідно буде звернутися до суду із заявою про видачу судового наказу на стягнення аліментів на дитину, якщо ви бажаєте отримувати аліменти у частці від заробітку. Якщо ж ви маєте намір отримувати аліменти в твердій грошовій сумі, то в цьому випадку вам доведеться подати позов до суду про стягнення аліментів.
Які документи потрібні при розлученні?
 Для того щоб розлучитися в Україні, необхідно подати в органи РАЦС наступні документи: свідоцтво про шлюб (оригінал або дублікат); паспорта подружжя. У разі якщо рішення буде прийматися в суді, додатково надається: позовну заяву; свідоцтва про народження дітей;
Який документ підтверджує розірвання шлюбу?
 Кінцевим офіційним документом, є свідоцтво про розлучення, видане органами ЗАГС.
Якщо розглядом питання розірвання шлюбу (розлучення) займався суд, то в таких випадках судове рішення.
У яких випадках можна розлучитися через ЗАГС?
Оформити розлучення через ЗАГС можна в разі згоди обох подружжя на розлучення і другий важливою особливістю є відсутність загальний дітей у пари.
У яких випадках можна розлучитися через суд?
В судовому порядку розриваються шлюби, в яких один з подружжя проти розлучення. При цьому наявність або відсутність у пари дітей не має ніякого значення. Рішення про розлучення судом буде прийнято після того, як буде встановлено, що подальше перебування в шлюбі суперечить інтересам хоча б одного з них, або ж інтересам дітей.
Якщо в сім'ї є неповнолітні діти, розлучення можна отримати тільки через суд.
За який термін можна розлучитися в Україні?
Закон передбачає обов'язковий термін для примирення сторін. В органах РАГС він становить один місяць з моменту подачі заяви.
У суді розлучення займе від одного до двох місяцем, навіть за умови незгоди чоловіка на розлучення.
Як бути, якщо чоловік не бажає розлучення?
 Згода чоловіка в Україні не є обов'язковою для розірвання шлюбу. Якщо хоча б один з подружжя не хоче далі проживати в шлюбі, такий шлюб підлягає припиненню.
Коли розлучатися заборонено?
 Закон встановлює категоричну заборону на розірвання шлюбів з ініціативи чоловіка, дружина якого вагітна, або ростить дитину до року. Виняток становлять випадки, коли питання батьківства малюка оскаржений в судовому порядку.

Пред.
Закрыть
След.